Рада фонду


Ольга Бондаренко
ГОЛОВА РАДИ ФОНДУ

Ольга має 18-річний досвід роботи у фінансовому секторі України. Почала свою банківську кар’єру у 2002 році з позиції асистента керівника та завершила її у 2015 році вже на позиції Голови Правління Банку. У 2003 р. здобула вищу освіту в Приазовському Державному Технічному Університеті за фахом Банківська справа.
У 2015 році разом із сім’єю заснувала та очолила благодійний фонд Let’s Help!, який опікується літніми людьми по всій Україні. Займається підняттям цінності літньої людини в суспільстві та привертає увагу до системних проблем у побуті українських пенсіонерів, вирішення яких якісно підвищує рівень життя.
Є спостерігачем Національного Превентивного механізму — незалежного органу, який створений і діє відповідно до Факультативного протоколу до Конвенції ООН проти катувань, та спрямований на регулярний моніторинг усіх місць несвободи з метою попередження у них жорстокого поводження з людьми, які там утримуються.
З 2018 року входить до Координаційної ради при Уповноваженому верховної Ради України з прав людини.
У 2019 році була Радником Міністра Соціальної політики України.
   
   
 

Артем Афян
Член Ради Фонду

Артем Афян – адвокат, співзасновник юридичної фірми Juscutum, у якій з 2008 року займає посаду керуючого партнера. За більше ніж десять років роботи в цій компанії розвинув її до напрямків: податкове право, корпоративне право, технологій, медіа та телекомунікацій, керування конфліктами, міжнародного бізнес-адміністрування та блокчейну. При цьому колектив зріс до майже сотні юристів-експертів та кваліфікованих працівників на юридичному ринку.
Він один з небагатьох лідерів у сфері інновацій, активно впроваджує і розвиває юридичну практику нового покоління. Входить до складу робочої групи з питань захисту прав суб’єктів інтернет-відносин при МВС України. Помічник голови комітету ВР України з питань науки і освіти. Співавтор Законопроекту про заборону на вилучення серверів правоохоронними органами. Як адвокат, відстоює право на свободу розповсюдження інформації в Глобальній мережі.
Артем Афян відомий своїм виключним авторством першого в Україні мобільного додатку адвокатського захисту Legal Alarm. Здійснив юридичний супровід державних інвестиційних проектів в сфері автоматизації. У вересні 2017 року супроводжував першу в світі трансатлантичну угоду (Київ - Нью-Йорк) з продажу нерухомості в валюті Ethereum. Відомий в інформаційному просторі своїми аналітичними публікаціями для бізнесу в ділових і профільних виданнях, як Ain, Forklog.
За версією «Асоціації адвокатів України» від 5 жовтня 2018 року – №1 в IT-праві. Адвокат Артем Афян є членом World IT Lawyers Association в Цюріху, Швейцарія.
2008 року одержав ступінь магістра права у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченко.
   
   
 

Олександр Ткач
Член Ради Фонду

Фахівець у сферах пенсійного реформування та накопичувального пенсійного забезпечення
Кандидат технічних наук, доцент
Професійна діяльність. Засновник, СЕО ТОВ "Пенсійно-актуарний консультант". Маю свідоцтво "Pension reform study" (Варшава, Польща) та свідоцтво "Workshop on pension schemes" (Міжнародний навчальний центр Міжнародної організації праці, Турин, Італія).
Досвід роботи на посадах у сфері недержавного пенсійного забезпечення: очолював департамент недержавних пенсійних фондів, член Ради ТОВ "КУА "Аструм управління активами", директор департаменту недержавних пенсійних фондів ТОВ "Управляюча компанія "Сократ" та ТОВ "КУА "ПІОГЛОБАЛ Україна", голова ради ВНПФ "Сократ-Майбутнє" та інші.
Книги. Автор 3-х книг про НПФ та першої в Україні книги по НПФ "Недержавні пенсійні фонди: сьогоднішній погляд в майбутнє".
   
   
 

Вікторія Калініна
Член Ради Фонду

Має ступінь менеджера-економіста в виробничій сфері Донецького університету управління, додатково базова юридична освіта та освіта психолога. Пройшла курс підготовки «Ефективного лідерства» Puselik & Associates Company (Oklahoma). Сертифікований бізнес-тренер і Certified PPA Practitioner в SLG Thomas.
До старту в ЛІГУ:ЗАКОН 14 років керувала HR функцією в українських та міжнародних вертикально-інтегрованих компаніях. В ролі HRD як консультанта, формувала всі HR та суміжні процеси в компаніях на ринку: FMCG, retail, гірничо-видобувній, банківській, девелоперській.
Своєю професійною стратегією обирає створення для компанії додаткової ринкової цінності через бізнес орієнтовану HR стратегію, формування професійних команд, розвиток та мотивацію персоналу.
   
   
 

Галина Хейло
Член Ради Фонду

Має більше 22 років досвіду в банківській сфері. Займає посаду віце-президента Асоціації українських банків, а також є президентом Української асоціації платіжних систем, членом Наглядової ради ТОВ «ФК ЛЕОГЕЙМІНГ ПЕЙ», засновницею ГО "ФІНАНСОВО-АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР "ТРАНСФОРМАЦІЯ".
Має професійні сертифікати Global Association of Risk Professionals та Interactive Advertising Bureau (управлінський облік в бізнесі).
Викладає у Національному центрі підготовки банківських працівників та міжнародній бізнес-школі “Nickland”.
Активна діяльність пані Галини у сфері розвитку фінансового ринку України відзначена численними нагородами.
   
   
 

Борис Давиденко
Член Ради Фонду

Працює головним редактором Liga.net у ТОВ “ІА “ЛІГАБІЗНЕСІНФОРМ”. До цього протягом трьох років був керівником незалежної аналітичної платформи VoxUkraine. З 2007 року працює у сфері ділової журналістики, протягом 7 років - на керівних посадах. Відомий своєю принциповою позицією щодо незалежності медіа, внеском у розвиток журналістики та фактчекінгу.
У 2021 році отримав премію імені Георгія Ґонґадзе, якою відзначають незалежних журналістів, які змінюють медіасередовище.
Має фінансову освіту - отримав диплом магістра з фінансового ринку в Українському інституті розвитку фондового ринку.

04112, Україна, м. Київ,
вул. Парково-Сирецька, буд. 23.
Зателефонуйте нам:
+38(044)3649965