КУА «Всесвіт» почала управляти активами НПФ «Гарант - Пенсія» :: Новини фонду

КУА «Всесвіт» почала управляти активами НПФ «Гарант - Пенсія»


Компанія з управління активами «Всесвіт» взяла в управління ще один Відкритий недержавний пенсійний фонд «Гарант-Пенсія».

Коментує директор КУА «Всесвіт» Ярослав Савченко: «Ми радіємо, що до нас на обслуговування приходять давно працюючі на ринку фонди. НПФ Гарант - Пенсія на ринку недержавного пенсійного забезпечення вже 10 років, в фонді понад 1300 осіб, це вже четвертий НПФ в управлінні КУА «Всесвіт».

Ми приділяємо особливу увагу високої диверсифікації портфелів НПФ (за групами інструментів, інвестиційним кошикам, галузям економіки, валютам), формуємо антикризову структуру, що дає можливість зберегти та примножити пенсійні накопичення в довгостроковій перспективі. Ознайомитися з основними показниками діяльності НПФ «Гарант - Пенсія» можливо на сайті 

Довідка:

Компанія з управління активами «Всесвіт» заснована в 2004 році, входить до Міжнародної інвестиційної групи «ВСІ», є частиною інфраструктури Чорноморського інвестиційного Хаба.

На сьогодні КУА «Всесвіт» управляє активами одного з провідних відкритих недержавних пенсійних фондів НПФ «ВСІ», недержавного пенсійного фонду Української Греко-Католицької Церкви «Покрова», відкритого недержавного пенсійного фонду «Соціальна підтримка», відкритого недержавного пенсійного фонду «Гарант - Пенсія», відкритого диверсифікованого пайового інвестиційного фонду« ВСІ », трьох закритих інвестиційних фондів «Амальтея»,«Каллісто» та «Еванте», через які реалізовуються проекти прямих інвестицій (в тому числі. іноземних) в комерційну нерухомість, телекомунікації та медичну галузь, а також управляє активами приватних інвесторів.

КУА «Всесвіт» є членом Європейської Бізнес Асоціації (EBA), Американської Торгової Палати (ACC), Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу, а також співпрацює з Українською асоціацією адміністраторів пенсійних фондів

 
04112, Україна, м. Київ,
вул. Парково-Сирецька, буд. 23.
Зателефонуйте нам:
+38(044)3649965